Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
530.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Centre Roses
Característiques principals
- 180 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 2.944 €/m2
Informació detallada
Atico en el centro de Roses
Precioso atico en pleno centro de Roses,tiene 126 m2 de piso mas 150 m2 de terraza mas 7 m2 de porche, 3 dormitotios , una baño completo y un aseo,la residencia tiene 4 plantas, el piso queda rodeado de esta hermosa terraza, tiene posibilidad de un parking en la misma residencia.
El precio indicado no incluye impuestos ni gastos derivados de la compraventa (ITP o IVA, notaría, registro de la propiedad y gestoría).
Los honorarios de intermediación inmobiliaria están incluidos en el precio.
El inmueble se vende en su estado actual.
La información expuesta es orientativa y puede estar sujeta a errores u omisiones involuntarias.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 180 m2
- Terrassa 150 m2
- 2 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
530.000 € Preu de l´anunci
3.543 €/m2€/m2 población
2.944 €/m2€/m2 de l´anunci
17% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats