Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a El Mercado Manises

  • 60 m2
  • 2 hab.
  • 1 bany
  • 1.300 €/m2

Piso en venta en Calle de Palafox

Piso actualmente ocupado, sin posibilidad de visita. Excelente oportunidad para inversores y compradores. Se estudian ofertas. -OKU-.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 60 m2
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Planta número 3
  • Any construcció 1956
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    E
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    E
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Sense ascensor
Anunci: 57851000000429

Ubicació

El Mercado Calle de Palafox

Navega pel mapa fent clic a sobre
78.000 € Preu de l´anunci
2.132 €/m2€/m2 población
1.300 €/m2€/m2 de l´anunci
39% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
Veure evolució €/m2 a Manises
 

Contactar PROYECTOS PID

Referència de l´anunci habitaclia/Fernando Piñeiro:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…