Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
167.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Rocafonda Mataró
Característiques principals
- 67 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 2.493 €/m2
Informació detallada
Piso Reformado !!!
Piso en Rocafonda de unos 67 m2, con comedor de unos 19 m2 con salida al balcón, cocina reformada, 3 habitaciones (2 dobles), galería, balcón, suelos de gres, piso muy soleado, amueblado, finca del 1975. [IW]
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 67 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Moblat
- Any construcció 1975
Galeria
Ubicació
Rocafonda
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
167.000 € Preu de l´anunci
1.552 €/m2€/m2 distrito
2.493 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats