Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Planta baixa a Carrús Este Elche / Elx

  • 85 m2
  • 2 hab.
  • 1 bany
  • 1.718 €/m2

Cerca del parque 1 de Mayo en carrus vendemos planta baja de 85m2., con salón, 2 dormitorios, cocina, galería, baño, patio pisable, entrada independiente, suelo de terrazo, la vivienda reformada.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 85 m2
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1965
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Sense ascensor
Anunci: 31847000000782

Ubicació

Carrús Este

Navega pel mapa fent clic a sobre
145.999 € Preu de l´anunci
1.799 €/m2€/m2 distrito
1.718 €/m2€/m2 de l´anunci
5% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
Veure evolució €/m2 a Elche / Elx (Elche Ciudad)
 

Contactar INMOBILIARIA VERDU

Referència de l´anunci habitaclia/3642:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…