Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Terreny residencial a Zona Alta Ponferrada
Característiques principals
- 1.200 m2
- 58 €/m2
Informació detallada
VENTA FINCA URBANA PATRICIA
Terreno urbano en Ponferrada zona Patricia, 1200.00 m. de superficie, 1200 m. superficie parcela.
Extras: agua, luz
Venta: 70.000 €
última modificació
Distribució
- Superfície 1200 m2
Galeria
Ubicació
Zona Alta
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats