Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
90.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a Balàfia Lleida
Característiques principals
- 236 m2
- 381 €/m2
Informació detallada
Inmueble Urbano clasificado como Residencial en Pd Albares 115 Lleida (Lleida) de 236 m2 de superficie. -Se vende Suelo Viviendas Bloque en Lleida
PT BALAFIA (sector sur 19B)
Ref. Cat 2025325CG0122E0001YU
Precio: 90000 -Referencia catastral: 2025325CG0122E0001YU -Precio orientativo: 90000€ (se admiten ofertas) -Ref 2025325IS
última modificació
Distribució
- Superfície 236 m2
Ubicació
Balàfia
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats