Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
106.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a La Bordeta Lleida
Característiques principals
- 523 m2
- 203 €/m2
Informació detallada
Inmueble Urbano clasificado como Solar en Pd Pla De LleidaLleida (Lleida) de 523 m2 de superficie. -Se vende Suelo Viviendas Bloque en Lleida
PT PLA DE LLEIDA Nº S/N
Ref. Cat 3578604CG0037H0001ME
Precio: 106000 -Referencia catastral: 3578604CG0037H0001ME -Precio orientativo: 106000€ (se admiten ofertas) -Ref 3578604IS
última modificació
Distribució
- Superfície 523 m2
Ubicació
La Bordeta
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats