Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
375.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a Mariola Lleida
Característiques principals
- 963 m2
- 389 €/m2
Informació detallada
Inmueble Urbano clasificado como Residencial en C/ Indivil I Mandoni 39 Lleida (Lleida) de 963 m2 de superficie. -Se vende Promocion sin division horizontal en Lleida
CL INDIVIL I MANDONI Nº 39 Esc.4 VIV EDIFICIO
Ref. Cat 1094505CG0019C0002QI
Precio: 375000 -Referencia catastral: 1094505CG0019C0002QI -Precio orientativo: 375000€ (se admiten ofertas) -Ref 1094505IS
última modificació
Distribució
- Superfície 963 m2
Ubicació
Mariola
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats