Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
53.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a Peñaflor Zaragoza
Característiques principals
- 90 m2
- 589 €/m2
Informació detallada
Inmueble Urbano clasificado como Industrial en Ar G-82-2Zaragoza (Zaragoza) de 90 m2 de superficie. -Se vende Suelo Casa Adosada / Pareada en Zaragoza
CL EL SEGALAR Y AR G-82 Nº SN
Ref. Cat 50900A020005430001UR
Precio: 53000 -Referencia catastral: 50900A020005430001UR -Precio orientativo: 53000€ (se admiten ofertas) -Ref 50900A0IS
última modificació
Distribució
- Superfície 90 m2
Ubicació
Peñaflor
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats