36 fotos Es troba a Zarratón Dúplex a Plaza mayor 2 Zarratón 115m2 - 3 habitacions - 2 banys - 1.043€/m2 ¡Increíble dúplex en venta en el centro de Zarratón! A tan solo 10 minutos de Haro, este maravilloso inmueble se encuentra distr... Afegir a favorits 120.000 € Avisa´m si baixa
64 fotos Es troba a Castañares de Rioja Dúplex Calle río lavilla. Ficha 3257 6230 dúplex con terraza en urbanización con piscina Castañares de Rioja 83m2 - 2 habitacions - 2 banys - 1.446€/m2 Hay viviendas que no necesitan demasiadas palabras, porque se sienten desde el primer momento. Y esta es una de ellas. Cuidada a... Afegir a favorits Oportunitat 120.000 € Avisa´m si baixa
31 fotos Es troba a Casalarreina Dúplex a Casalarreina Casalarreina 97m2 - 3 habitacions - 2 banys - 1.237€/m2 Dúplex en venda en Casalarreina, Casalarreina de 97 m 2 amb 3 habitacions per 120.000 €... Afegir a favorits 120.000 € Avisa´m si baixa