20 fotos Chalet Xalet Diseminados finca el tollero. Chalet y finca en venta en sierra de gata Acebo 490m2 - 14 habitacions - 9 banys - 735€/m2 Se vende magnífico CHALET en SIERRA DE GATA con FINCA de 11.000 m2 Se ha explotado como HOTEL RURAL durante años y está equipad... actualitzat fa 6 dies Afegir a favorits 360.000 € Avisa´m si baixa
25 fotos Chalet Xalet a Avenida extremadura 7. Casa unifamiliar ,acebo, sierra de gata Acebo 339m2 - 5 habitacions - 4 banys - 495€/m2 Casa situada en el corazón de Sierra de Gata consta de Superficie total 339m²: 2 salones,2 cocinas ,2 lavabos, 2 aseos ,5 ha... Afegir a favorits 167.800 € ha baixat 1.200 € Avisa´m si baixa
12 fotos Casa Casa a Acebo. En venta estupenda casa a reformar en acebo, cáceres. Acebo 216m2 - 3 habitacions - 1 bany - 120€/m2 QUARZO Real Estate vende estupenda casa a reformar en Acebo, Cáceres. El inmueble, vivienda unifamiliar para reformar que cue... Afegir a favorits 26.000 € ha baixat 1.100 € Avisa´m si baixa
8 fotos Casa Casa a Acebo. Cl barquilla acebo cáceres Acebo 220m2 - 3 habitacions - 1 bany - 118€/m2 . Altamira pone a la venta una casa de pueblo con encanto situada en la localidad Acebo, provincia de Cáceres. Se trata de una... Afegir a favorits 26.000 € ha baixat 1.100 € Avisa´m si baixa
16 fotos Chalet Xalet a Acebo. Casa-chalet rural en acebo sierra de gata Acebo 230m2 - 5 habitacions - 3 banys - 2.165€/m2 Gran casa Rural en Funcionamiento con LICENCIA ACTIVA DE 4 *,en Acebo, Sierra de Gata, en parcela Rústica de unos 10.000m2, com... Afegir a favorits 498.000 € ha baixat 72.000 € Avisa´m si baixa
10 fotos Casa adosada Casa adossada a Acebo. Propiedad plaza de acebo Acebo 372m2 - 6 habitacions - 1 bany - 145€/m2 Vivienda de más de trescientos metros construidos situada en la Plaza Mayor de Acebo. Tiene fachada a dos calles, situada junto... Afegir a favorits 54.000 € ha baixat 1.000 € Avisa´m si baixa