22 fotos Es troba a Bonrepòs i Mirambell Nau industrial a Avenida de la marina 83. Venta nave plg.bonrepos i mirambell.mbo3 Bonrepòs i Mirambell 530m2 - 755€/m2 Venta nave en el polígono de Bonrepos i Mirambell de 530m2 , 2 oficinas en 2 plantas , 2 baños. Patio delantero vallado y patio... Afegir a favorits 400.000 € Avisa´m si baixa
16 fotos Es troba a Meliana Nau industrial a Carrer matricers 4d. Venta nave plg.meliana.mme10. Meliana 450m2 - 1.000€/m2 Venta nave en el polígono de Meliana esquinera , diáfana de 450m2 , 1 aseo. Ignifugada , 2 bies , techo aislante. Luz y agua en... actualitzat fa 9 dies Afegir a favorits 450.000 € Avisa´m si baixa
29 fotos Es troba a Foios Nau industrial a Foios. Nave instalada, seminueva y en gran ubicacion !!! Foios 1.000m2 - 649€/m2 Se ofrece en venta una excepcional nave industrial situada en la próspera localidad de Foios. Con un total de 1014 metros cuadra... Afegir a favorits 649.000 € ha baixat 41.000 € Avisa´m si baixa
20 fotos Es troba a Foios Nau industrial a Foios Foios 3.336m2 - 600€/m2 Nave industrial de 3.336 m² con oficinas y muelle de carga Amplia nave industrial construida en 1942, con una superficie tota... Afegir a favorits 2.000.000 € Avisa´m si baixa
21 fotos Es troba a Moncada Nau industrial a Moncada. En venta local nave de 431m2. atención inversores! Moncada 431m2 - 928€/m2 Este local comercial, situado en una de las zonas más transitadas y comerciales del centro de Moncada, ofrece una visibilidad ex... Afegir a favorits 399.999 € Avisa´m si baixa
14 fotos Es troba a Moncada Nau industrial a Moncada. Espacio, ubicación y oportunidad Moncada 1.050m2 - 629€/m2 Parcela de 3.192 m² en Moncada, ideal para uso industrial o inversión en un entorno bien comunicado. La propiedad cuenta con do... Afegir a favorits 660.000 € Avisa´m si baixa
6 fotos Es troba a Moncada Nau industrial a Moncada. Local con terreno Moncada 72m2 - 1.389€/m2 ¡Oportunidad única en Moncada! ¿Buscas un local comercial estratégicamente ubicado? Te presentamos este local en Moncada más el... Afegir a favorits 100.000 € Avisa´m si baixa
19 fotos Es troba a Moncada Nau industrial Avenida paret del patriarca Moncada Excelente nave industrial, ubicada en el polígono de Moncada en la Av. Paret del Patriarca. Dispone de una superficie solar de 3... Afegir a favorits Avísam si canvia
6 fotos Es troba a Burjassot Nau industrial a Zona Concordia Burjassot - Zona Concordia 400m2 - 750€/m2 nave en venta en Mendizabal, burjassot.... Afegir a favorits 300.000 € Avisa´m si baixa
12 fotos Es troba a Burjassot Nau industrial a Zona Campus Universitario. Se vende local bajo comercial en burjasot Burjassot - Zona Campus Universitario 35m2 - 2.714€/m2 Se vende bajo comercial en burjassot en la carretera de lliria, 113, en un excelentisima ubicacion comercial frente a un gran pa... Afegir a favorits 95.000 € Avisa´m si baixa
14 fotos Es troba a Museros Nau industrial a Museros. Nave industrial en náquera, valencia Museros 3.842m2 - 1.041€/m2 El departamento de Industrial & logística de Inmoking les presenta la comercialización de una nave industrial de nueva construcc... Afegir a favorits 4.000.000 € Avisa´m si baixa
5 fotos Es troba a Museros Nau industrial a Av aleixandre vi 21. Nave industrial museros Museros 651m2 - 800€/m2 El Departamento de Industrial & Logística de INMOKING les presenta la comercialización de una nave industrial ubicada en el Polí... Afegir a favorits 520.800 € Avisa´m si baixa
9 fotos Es troba a Museros Nau industrial a Museros Museros 5.112m2 - 782€/m2 Nave Industrial en CONSTRUCCIÓN de 5.112 m² en Polígono NAQUERA (Horta Nord). Disponemos de una nave industrial tipo B y list... actualitzat ahir Afegir a favorits 4.000.000 € Avisa´m si baixa
5 fotos Es troba a Museros Nau industrial a Museros. Nave y campa Museros 5.300m2 REF.OPN0122. VENTA DE NAVE EN POLIGONO Industrial de Museros. Superficie: 5. 271m2 Superficie construida: 2. 540m2 Oficinas: 593... Afegir a favorits Avísam si canvia