16 fotos Es troba a Cànoves i Samalús Edifici a Cànoves i Samalús. Finca agrícola con masía Cànoves i Samalús 68.914m2 - 15€/m2 [ESP] Parcela rústica de 69.000 m² con masía edificada de 344 m² en dos plantas. La parcela posee concesión de regadío y tiene v... actualitzat fa 9 dies Afegir a favorits 1.000.000 € Avisa´m si baixa
2 fotos Es troba a Cànoves i Samalús Edifici Ur mirador del montseny. Solvia inmobiliaria en construccion cànoves i samalús Cànoves i Samalús 152m2 - 6.618€/m2 Se trata de un lote formado por 11 fincas, compuesto de 4 suelos urbanos, viviendas unifamiliares en construcción con estructura... Afegir a favorits 1.006.000 € Avisa´m si baixa