7 fotos Piso Lloguer Pis a Nieva. Se alquila apartamento de 3 habitaciones en nieva, segovia. Nieva 140m2 - 3 habitacions - 2 banys - 10,71€/m2 Disfrute de una estancia confortable en este espacioso apartamento amueblado de 3 habitaciones ubicado en Nieva, Segovia. El apa... actualitzat fa 2 dies Afegir a favorits 1.500 € Avisa´m si baixa