Lloguer Apartament Calle xopet
Puçol - Playas de Puçol
75m2 - 2 habitacions - 2 banys - 14,67€/m2
Magnífico apartamento situado en la playa de Puzol, EL ALQUILER ES PARA TODO EL AÑO, NO SOLO PARA MESES DE VERANO, el in...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Puçol - Playas de Puçol
75m2 - 2 habitacions - 2 banys - 14,67€/m2
Puçol - Alfinach - Monasterios
106m2 - 2 habitacions - 1 bany - 12,26€/m2
CM Properties presenta este acogedor y luminoso apartamento en el residencial Solazar, dentro de la prestigiosa urbaniza...
Puçol - Playas de Puçol
85m2 - 2 habitacions - 1 bany - 15,29€/m2
APARTAMENTO VACIONAL: Diponible del 18 al 30 de JUNIO: 1.300€. JULIO (del 1 al 31): 3.000€ (no disponible quincenas, sol...
Puçol - Puçol Ciudad
70m2 - 3 habitacions - 2 banys - 15,71€/m2
Habitale presenta esta coqueta vivienda entresuelo . Situada en zona residencial y tranquila al lado de la biblioteca y...
Puçol - Playas de Puçol
100m2 - 3 habitacions - 2 banys - 13,50€/m2
SOLO DISPONIBLE SEGUNDA QUINCENA JUNIO POR 1450€ (todo incluido) Y DESDE EL 07 DE SEPTIEMBRE HASTA EL 30 DE SEPTIEMBRE P...
Puçol - Puçol Ciudad
73m2 - 3 habitacions - 1 bany - 13,01€/m2
¿Buscas alquiler en Puzol y todo lo que ves necesita reforma? No te desesperes, tenemos lo que vas buscando: un estupend...
Puçol - Puçol Ciudad
180m2 - 4 habitacions - 3 banys - 7,22€/m2
¿Te trasladan a Puçol y buscas una vivienda amplia, versátil y lista para adaptarse a tu estilo de vida? ¡La tenemos! Te...
Puçol - Alfinach - Monasterios
- 7 habitacions - 6 banys
LA VIVIENDA SE ALQUILA AMUEBLADA E INCLUYE EN EL PRECIO LOS GASTOS DE COMUNIDAD, CLUB, MANTENIMIENTO DE JARDIN Y PISCINA...
Puçol - Alfinach - Monasterios
534m2 - 6 habitacions - 4 banys - 11,24€/m2
Engel&Völkers se complace de presentarles esta fantástica propiedad en una de las zonas más demandadas de Valencia. En u...
Puçol - Alfinach - Monasterios
500m2 - 7 habitacions - 6 banys - 13,40€/m2
GASTOS DE COMUNIDAD, CLUB, MANTENIMIENTO DE JARDIN, PISCINA Y INTERNET INCLUIDOS EN EL PRECIO. En una de las mejores cal...
Puçol - Puçol Ciudad
116m2 - 4 habitacions - 2 banys - 15,52€/m2
Empirehouse- personal shopper inmobiliario. Te conseguimos un inmueble como este o características similares. Trabajamo...
Puçol - Alfinach - Monasterios
300m2 - 4 habitacions - 2 banys - 9,67€/m2
Espectacular xalet independent en una parcel·la de 900 m² a l´exclusiva Urbanització Alfinach, Puzol. A 15 km de València i 10 minuts de l´aeroport de Manises, aquest habitatge de tres plantes ofereix comoditat i luxe en un entorn privilegiat. Distribució: Soterrani: Ampli espai amb accés directe des del jardí, ideal per a emmagatzematge o àrea de lleure. Planta Principal: Sala d´estar-menjador amb accés a una terrassa coberta, cuina equipada amb sortida al jardí del darrere, habitació i bany complet. Planta Superior: Tres dormitoris, incloent una suite amb bany privat i vestidor. Els altres dos dormitoris comparteixen un bany complet. Característiques: Sòl de gres. Finestres de PVC amb doble vidre. Calefacció i aire condicionat a totes les habitacions. Jardí privat envoltant la vivenda. Urbanització Alfinach: Viure a Alfinach és gaudir d´un entorn segur amb accés a un Club Social amb pistes de pàdel, tennis, bàsquet, futbol, zones infantils, piscines, i un restaurant exclusiu. La urbanització compta amb transport públic i privat, connectant amb Puçol....
Puçol - Puçol Ciudad
108m2 - 4 habitacions - 2 banys - 9,26€/m2
ALQUILER DIRECTO SERINFO SYSTEM. Ref. 21882. Se alquila vivienda en Puzol. El piso está amueblado, tiene cuatro habitac...
Puçol - Puçol Ciudad