75 fotos Nave industrial Nau industrial a Toletxe kalea, 85, elgoibar, spain. Nave frigorífica con obrador en elgoibar Elgoibar 300m2 - 1.100€/m2 ?? ¡Oportunidad Única! Activo Logístico de Frío "Llave en Mano" en Elgoibar ¿Buscas una inversión segura o el centro de operaci... visita virtual actualitzat fa 8 dies Afegir a favorits 329.950 € Avisa´m si baixa
16 fotos Nave industrial Nau industrial Olasope kalea. Se vende local industrial en olasope Elgoibar 398m2 - 628€/m2 Venta de Nave Industrial en el polígono industrial de Olasope, situada en el municipio de Elgoibar. Con una superficie de 398,50... Afegir a favorits 250.000 € Avisa´m si baixa
47 fotos Nave industrial Nau industrial Caracter arriaga auzoa Elgoibar 3.980m2 - 665€/m2 Nave industrial compuesta de dos fincas independientes en el polígono de Arriaga de Elgoibar (Guipúzcoa). Planta baja (3.598,... Afegir a favorits 2.645.000 € ha baixat 645.000 € Avisa´m si baixa
17 fotos Nave industrial Nau industrial Olasope kalea Elgoibar 398m2 - 628€/m2 *POSIBILIDAD DE ALQUILER CON OPCIÓN A COMPRA* ENTRADA INICIAL + ALQUILER Nave industrial con una superficie de 398 m² más entre... Afegir a favorits 250.000 € Avisa´m si baixa
6 fotos Nave industrial Nau industrial a Elgoibar. Nave en elgoibar,polígono sigma Elgoibar 300m2 - 650€/m2 Nave industrial en Elgoibar, 300 m2 en planta, buen acceso camiones, parking exterior, próximo a autopista, solera en buen estad... Afegir a favorits 195.000 € Avisa´m si baixa
5 fotos Nave industrial Nau industrial a Elgoibar Elgoibar 3.150m2 - 254€/m2 Tres accesos para camiones. En planta baja 1.500 m2 más dos entreplantas, cada una de 750m2. 3 instalaciones de baños. Altur... Afegir a favorits 800.000 € ha baixat 200.000 € Avisa´m si baixa