27 fotos Casa Casa a Oteruelo. Casa independiente a la venta en oteruelo de la valdoncina león León - Oteruelo 374m2 - 5 habitacions - 1 bany - 254€/m2 Casa independiente a la venta en Oteruelo de la Valdoncina - León Vivienda con un total de cinco habitaciones, un cuarto de bañ... actualitzat fa 9 dies Afegir a favorits 95.000 € ha baixat 25.000 € Avisa´m si baixa
Obra nova EDIFICIO CENTER León - La Lastra Habitatges en León, Habitatges La Lastra León per 289.820 €... des de 289.820 €