20 fotos Es troba a Pampliega Apartament Calle martin sicilia. Vivienda a reformar en pampliega Pampliega 237m2 - 2 habitacions - 2 banys - 54€/m2 Excelente oportunidad de adquirir en propiedad esta vivienda residencial con una superficie de 237 m² correctamente distribuida... Afegir a favorits 12.800 € ha baixat 2.900 € Avisa´m si baixa