Terreny residencial a Joan maragall. Solars per habitatges unifamiliars entre mitgeres a partir de 37
Planoles
45m2 - 822€/m2
Solars per habitatges unifamiliars entre mitgeres a partir de 37.000 euros. Et donem la possibilitat de convertir un...
Si vols obtenir més informació sobre com classifiquem els resultats i els seus principals paràmetres Més informació
¿Cuánto vale tu casa?
Realiza una tasación online gratis
Planoles
45m2 - 822€/m2
Camprodon
712m2 - 140€/m2
Parcela única en venta en Font-rubí con vistas espectaculares al sur! Disfruta de la luz del sol todo el día en esta ma...
Llanars
46m2 - 1.087€/m2
Solar urbà en venda al centre del poble de Llanars. En l'esmentat solar, s'hi pot constuïr una casa unifamiliar d'uns 16...
Ripoll
3.718m2 - 199€/m2
Oportunitat exclusiva en una ubicació excepcional. Sòl urbà a Castelladrall Sud, la clau cap a una vida tranquil·la i a...
Planoles
400m2 - 238€/m2
OPORTUNITAT A PLANÈS – SOLARS EDIFICABLES AMB ÚS RESIDENCIAL Es posen a la venda dos solars urbanitzables situats al car...
Llanars
1.010m2 - 266€/m2
Terreny en venda de 1010m2 de superfície, situat a la zona més alta de Llanars, en un entorn de màxima tranquil·litat. ...
Camprodon
909m2 - 105€/m2
Terreny de 909 m2 edificable a la urbanització de Font-Rubí. Zona tranquil.la. Bones vistes...
Molló
1.000m2 - 95€/m2
Esta encantadora masía tradicional catalana está para rehabilitar. La finca cuenta con un terreno de aproximadamente 1....
Camprodon
1.071m2 - 77€/m2
Si busques un entorn idíl·lic per construir la teva llar, aquest solar residencial situat a Font Rubí (Camprodon) és una...
Ripoll
1.802m2 - 128€/m2
Solar amb una superfície aproximada de 1802 m2 d'ús residencial al carrer Garrotxa dins del barri de "Caselles" a Ripoll...
Ripoll
414m2 - 191€/m2
Entre el verd de la natura i el blau del cel, s’alça aquest solar urbà de 414 m2, situat a la urbanització La Torre de R...