Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.695.000 €
Avisa´m si baixa
Edifici a Centro Estepona
Característiques principals
- 805 m2
- 2.106 €/m2
Informació detallada
Bloque en el Centro de Estepona
7. Edificio ? Edificio en Estepona zona Costa del Sol, 805 m. de superficie, 260 m. superficie parcela, propiedad Para reformar. Son la planta sotano, baja (gran local comercial) y planta primera de un bloque de 4 plantas.
Proyecto Ideal para byb, apartamentos turisticos.
Extras: apart. separado, despensa, luminoso, autobuses, árboles, céntrico, centros comerciales, centros médicos, colegios, costa, hospitales, parques, supermercados, vistas despejadas, zonas infantiles
última modificació
Distribució
- Superfície 805 m2
Característiques generals
Galeria
Ubicació
Centro
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats